Adatepe Hakkında

Tags

Kısaca Bizi Tanıyın;

2006 yılında betonarme ve çelik proje yapılması faaliyeti ile iş hayatına başlayan firmamız adana çevre il, ilçelerinde ve yurt dışında betonarme proje tasarımı çelik konstrüksiyonlu proje tasarımını gerçekleştirmiş olup, bazı projelerinde uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Sanayi yapıları, çelik konstrüksiyonlu çok katlı iş merkezi ve otellerin projelendirilmesi ve az katlı konut yapımı şirketimiz tarafından gerek proje bazında gerek uygulama olarak gerçekleştirilmiştir.

Sağlam güzellikler inşaa etme hedefi ile, üstlenmiş olduğumuz işleri neticelendirmek varoluş sebebimizi teşkil etmektedir.

  • 2006 yılında, betonarme ve çelik konstrüksiyonlu proje yapılması faaliyeti ile iş hayatına başladık.

  • 2009 yılında, Adana çevre il ve ilçeler de betonarme proje tasarımı ve çelik konstrüksiyonlu projelerin uygulamasını gerçekleştirdik.

  • 2012 yılında, firmamız; sanayi yapıları, çelik konstrüksiyonlu çok katlı iş merkezleri ve otellerin projelendirmesine başlamıştır.

Vizyon;

İnsan hayatının değerini yükselten kullanım amacına göre en verimli ve optimum çözümler sunarak projeler tasarlamak ve gerçekleştirmek.

Misyon;

Yaptığı her çalışmayla, çevreye saygılı, doğayla dost, ekolojik dengeyi koruyarak, alt ve üst yapı alanında müşterilerinin ihtiyacını, daima kaliteyi ön planda tutarak, uzman yetişmiş ekipleriyle, gelişmiş araç ve ekipman kullanımıyla karşılamak.

Loading...